Polska wódka „Młody ziemniak”

Polska wódka „Młody ziemniak”

Polska wódka – Młody ziemniak

młody ziemniak - whisky and spiritJeśli kiedykolwiek słyszałeś o polskiej wódce Młody Ziemniak, to z pewnością były to opinie pochlebne. Osoby, które miały przyjemność spróbowania tego wybornego trunku, zapamiętają ten smak na długo. Nie smakuje ona bowiem podobnie do wódki Wyborowej, Żytniej czy Żubrówki. Czym charakteryzuje się Młody Ziemniak, że cieszy się tak dobrą oceną? Jak wygląda produkcja tej wódki i co wyróżnia ją na tle bogatej oferty alkoholowej?

Zacznijmy od informacji najważniejszych i najlepiej obrazujących ten produkt. Produkcja Młodego Ziemniaka odbywa się w miejscu, w którym wytwarzana jest wysoka jakościowo wódka Chopin. Miejscem tym jest gorzelnia Krzesk na Podlasiu. Gorzelnia ta produkuje również luksusową wódkę Chopin. Region na którym znajduje się gorzelnia jest uznawany za jeden z najczystszych w Europie pod względem ekologicznym! Sprawia to, że alkohol jest jeszcze bardziej konkurencyjny i wyjątkowy. Młody Ziemniak to kolejny produkt tej samej gorzelni i jest produkowany już od kilku lat. Jak sama nazwa wskazuje produkuje się go z młodych ziemniaków. Na jedną butelkę wódki wykorzystuje się około 50 ziemniaków.

Co jeszcze?

Świetnym pomysłem na dodanie produktowi ekskluzywności i oryginalności okazało się nasienie na etykietę takich informacji jak:

  • czas i miejsce zbioru
  • pogoda, przy której dojrzewały ziemniaki
  • podpis osoby nadzorującej produkcję.

Dzięki takim zabiegom produkt uzyskuje wartość kolekcjonerską i cieszy kupców indywidualnymi, szczegółowymi informacjami na temat alkoholu. Polska wódka Młody Ziemniak jest jednokrotnie destylowana, dzięki temu posiada zupełnie inny smak w porównaniu do innych wódek. Walory smakowe tej wódki zaskoczą każde podniebienie i ciężko będzie wrócić do alkoholu z niższej półki. Alkohol ten jest doskonałym pomysłem na prezent ze względu na jego wyjątkowość, ekskluzywność i jego brak w ogólnodostępnych sklepach. Osoba obdarowana z całą pewnością poczuje się doceniona. Znaleźć ją można również w naszych koszach prezentowych!

Ceny tego produktu dość mocno się wahają. Najmłodsze roczniki kosztują w granicach 100zł i wraz z wiekiem ich cena wzrasta. Wszystko ze względu na to, że wódki te są limitowane i każdy rocznik, w zależności od pogody, wyróżnia się smakiem. Młody Ziemniak jest cenionym alkoholem wśród smakoszy i cieszy podniebienia niejednego konesera. Jesteśmy dumni, że to produkt polski i jesteśmy pewni, że jest on wart polecenia.

Chcesz kupić? – Zapraszamy do kontaktu!

Wchodząc na stronę Użytkownik akceptuje politykę prywatności, szczegółowo opisaną w Polityka prywatności

Administrator

Call Now Button
Facebook