Whisky & Spirit House Golf Cup 2018 

Whisky & Spirit House Golf Cup 2018 

Whisky & Golf

Whisky & GolfW najbliższą sobotę fani golfa będą mogli zmierzyć się w turnieju Whisky & Spirit House Golf Cup 2018

Nasz turniej organizujemy już po raz piąty, ale po raz pierwszy na polu Śląskiego Klubu Golfowego w Siemianowicach Śląskich. Jak co roku udało nam się zaprosić do współpracy świetnych Partnerów, dzięki którym gracze będą mogli cieszyć się nagrodami, a zaproszeni goście atrakcjami.

Dom Aniołów Stróżów

Pamiętamy nie tylko o dobrej zabawie, ale też o tych, którym radość, beztroska, zabawa i uśmiech powinny towarzyszyć każdego dnia – o najmłodszych. Po raz drugi Gracze i Goście turnieju Whisky & Spirit House Golf Cup będą uczestniczyć w loterii i konkursie, z których wszystkie zebrane pieniądze trafią do dzieciaków z Domu Aniołów Stróżów w Katowicach. Dom Aniołów Stróżów to Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży, które organizuje świetlice dla dzieciaków, wyjazdy, atrakcje, wspiera w trudnych chwilach, w rozwoju talentów, aktywizuje w dziedzinie sportu i edukacji, w zabawie. A to wszystko już od 20 lat !!! Każda złotówka jest tam dobrze wydana i każda się liczy!Dlatego… gorąco zachęcamy Was do polubienia profilu FB Aniołów: Dom Aniołów Stróżów jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. A jeszcze bardziej do tego, abyście i Wy przyłączyli się do pomocy Aniołom, którzy swoim zaangażowaniem, doświadczeniem i przede wszystkim cudownymi sercami każdego dnia starają się, aby w życiu ich podopiecznych świeciło słońce

Whisky & GolfWszystkim Partnerom bardzo dziękujemy za wsparcie a Was, zachęcamy do zapoznania się z tymi markami:

Blue Light

Prawdziwa gratka dla fanów eleganckich wnętrz Ewa Rejdak i jej marka Blue Light od 10 lat reprezentuje wiodące firmy włoskie z branży oświetlenia dekoracyjnego i designerskich mebli. Klientom oferuje zarówno klasyczne jak i nowoczesne oświetlenie dopasowane do wymagań i projektu wnętrz. W asortymencie Blue Light znajdą się designerskie lampy, elementy oświetlenia zewnętrznego oraz bogata oferta nowoczesnych lamp do wnętrz. Bez wątpienia domeną Blue Light jest szeroki asortyment designerskich lamp oraz mebli tworzonych przez czołowych projektantów z całego świata.

Gerda Broker

Jeśli szukasz dobrego sposobu ulokowania swojego kapitału nie możesz ominąć Gerda Broker. Gerda Broker powstała w 2013 roku z inicjatywy twórcy i głównego udziałowca firmy GERDA, której Polacy od 31 lat powierzają bezpieczeństwo swojego życia i mienia. Jest firmą niezależną, niepowiązaną z żadną grupą finansową, co pozwala na w pełni obiektywną ocenę potrzeb i sytuacji klientów i dobór odpowiednio dopasowanych produktów. W obliczu spadku atrakcyjności tradycyjnych form lokowania kapitału, siłą oferty Gerda Broker są bezpieczne i rentowne inwestycje między innymi w nieruchomości – np. condohotele i zmodernizowane kamienice oraz w grunty o wysokim potencjale wzrostu wartości.

Dealer BMW Sikora Mikołów

Entuzjaści motoryzacji dobrze znają i markę BMW i Dealer BMW Sikora Mikołów. Dealer BMW Sikora od ponad dekady figuruje na mapie Śląska jako jeden z najprężniej rozwijających się salonów samochodowych marki premium. Uhonorowany licznymi tytułami Dealera Roku za wkład włożony w jakość oraz obsługę klienta. Prężnie rozwijająca się firma z oddziałami w Mikołowie, Bielsku-Białej oraz Opolu. Salon w Mikołowie jest jedynym na Śląsku autoryzowanym punktem sprzedaży samochodów elektrycznych BMW i. W 2017 roku otrzymał Statuetkę Agenta Roku BMW i za największą sprzedaż samochodów elektrycznych BMW w Polsce.

Sileman Biznes

Sileman Sp. z o.o. powstał w 2004 roku. Obecnie jest jednym z czołowych dostawców usług telekomunikacyjnych dla biznesu na terenie aglomeracji Śląskiej. Swoje usługi świadczy ponad 600 klientom biznesowym w oparciu o własną infrastrukturę światłowodową, której obecna długość to ok. 500 km. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii Sileman Biznes tworzy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług telefonicznych, transmisji danych, dzierżawy światłowodów, Internetu dla biznesu i ISP oraz monitoringu na terenie 15 miast Aglomeracji Śląskiej. Celem firmy jest dostarczanie usług niezawodnych i zintegrowanych, co gwarantuje naszym Klientom bezpieczeństwo i efektywność pracy. W tym roku Sileman Biznes dostarczał Internetu podczas Intel Extreme Masters w katowickim Spodku, a także został laureatem Gazeli Biznesu 2017.

Moordo Restaurant

Moordo Restaurant to niepowtarzalny lokal w starej maszynowni należącej do Muzeum Śląskiego w Katowicach. To restauracja, która łączy tradycje Śląska ze współczesnością. Stylowe wnętrza starej maszynowni dodają temu miejscu wyjątkowego charakteru. Moodro Restaurant podbija serca zarówno polskich, jak i zagranicznych Gości, właśnie dlatego bywa tak chętnie wybierana przez ludzi biznesu, nauki czy kultury. Ale Moodro Restaurant to także wymarzony lokal na elegancką kolację we dwoje czy wykwintne przyjęcie w gronie najbliższych.

Jack Goodman

Jack Goodman to karmelowy popcorn w czterech genialnych smakach: Wasabi, Chili con carne, 4 sery i Sól morska. Nie wiemy, jak bardzo polecać, bo nie chcemy mieć na sumieniu dodatkowych kilogramów – jest baaaardzo wciągający. Polecamy wszystkim do wieczorów filmowych, na grille, imprezy dla dzieciaków, wieczory z przyjaciółmi, na chandrę i na radosne spotkania. W szczególności polecamy przedstawicielom branży gastronomicznej, ponieważ ten produkt sprzedaje się genialnie! … bo wciąga bo jest taki smaczny!

Kolonowe

Odkąd odkryliśmy Kolonowe nie wyobrażamy sobie współpracy przy naszych najważniejszych realizacjach z innym fotografem / fotografką! Przepiękne portrety! Magia kolorów, głębia, kontrasty i wszystko to, co sprawia, że chce się nie tylko patrzeć na te fotografie, ale być ich częścią. Świetne produkcje dla branży gastronomicznej, koniecznie sprawdźcie fotografie foods’ów! Wszystkie potrawy są genialnie wyeksponowane, chce się zjeść nawet zdjęcie.

Browar obywatelski

W Whisky and Spirit House uwielbiamy klimat Browar Obywatelski Tychy. Chyba ze wzajemnością, ponieważ coraz częściej realizujemy wspólne projekty. Mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej, abyście mogli w nich uczestniczyć Browar Obywatelski to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. To nowa odsłona dawnego Browaru Obywatelskiego, którego korzenie sięgają XIX w. Dawniej było to miejsce, w którym ważono świetne piwo, dzisiaj to świetne piwo oraz historia i nowoczesność, biznes i rozrywka. Co to znaczy? To znaczy największa na Śląsku, zrewitalizowana postindustrialna przestrzeń eventowa, przestrzenie biurowe, szkoleniowe, pełne zaplecze techniczne, technologiczne, gastronomiczne i organizacyjne, genialna kuchnia w Restauracji con Amore i inwestycje. No i najważniejsze – niesamowite emocje jakie zapewnia klimat tego miejsca.

Przeczytajcie relację z poprzednich turniejów Whisky & Golf

 

Wchodząc na stronę Użytkownik akceptuje politykę prywatności, szczegółowo opisaną w Polityka prywatności

Administrator

Call Now Button
Facebook