Whisky Macallan

Whisky Macallan

Legendarna whisky Macallan w naszej ofercie

Miłośnicy whisky zapewne znają The Macallan. Jest to jedna z najbardziej znanych i prestiżowych whisky. Produkcja tej wyjątkowej single malt whisky odbywa się w destylarni Macallan. Jest ona umiejscowiona w miejscowości Craigellachie w regionie Speyside. Jej początki sięgają 1824 roku. Z biegiem lat The Macallan stał się jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawanych whisky single malt na Świecie.

Wyjątkowy, wyborny trunek

Single Malt MacallanWhisky o której tu mowa jest intrygującym i niebanalnym produktem. Swoją jakością podbija serca wielu smakoszy. Według miłośników whisky jest to alkohol, dopracowany w najmniejszych szczegółach. Zaczynając od najważniejszego – czyli smaku – po prezentację wizerunkową. Rok 2017 był zdecydowanie był rokiem przełomowym. W tym okresie podczas jednej z aukcji w 1926 roku, wylicytowano za 54 tysiące dolarów. To wydarzenie sprawiło, że stała się najdroższą whisky na rynku. W związku z powyższym znaczący wzrost ceny pozostałych destylatów z destylarni Macallan.

Renoma

Whisky The Macallan zasłużyła sobie na tak świetną opinię oraz na wiernych fanów. Jest ona alkoholem z wieloletnią tradycją destylacji. Na jej wartość wpływa wiele czynników. Między innymi sposób leżakowania. Początkowo Macallan leżakował w beczkach po sherry, które były importowane wprost z Hiszpanii. Po 2004 roku beczki te zamieniono na dębowe po burbonie. Mimo, że części osób nie podobała się ta zmiana, w żaden sposób nie wpłynęło to na popularność czy sprzedaż whisky.

W związku z powyższym single malty Macallan można kupić od października w naszym sklepie. Według nas stanowi ona również świetny dodatek do oferowanych przez nas koszy prezentowych. Zapraszamy do KONTAKTU

Wchodząc na stronę Użytkownik akceptuje politykę prywatności, szczegółowo opisaną w Polityka prywatności

Administrator

Call Now Button
Facebook