Polska wódka „Dwór Sieraków”

Polska wódka „Dwór Sieraków”

Polska wódka

Na rynku jest dostępny duży asortyment przeróżnych wódek, począwszy od tych tańszych dostępnych w marketach, przez przeciętne do naprawdę ekskluzywnych trunków. Najbardziej znane za granicą polskie wódki to Żubrówka, Wyborowa i Żytnia. Tym razem przedstawiamy dostępne w naszym salonie inne wysokogatunkowe trunki polskiej produkcji

Wódka Dwór Sieraków

Wódka Dwór SierakówJest to polski alkohol produkowany na bazie starej małopolskiej receptury. Wódka Dwór Sieraków ma swoich stałych i wiernych fanów, ale nowych wciąż przybywa. Jego prezentacja mówi sama za siebie. Eytkieta jest prosta, elegancka, a jednocześnie przedstawia stare zabudowanie Dworu Sieraków. Producenci połączyli więc historię wraz z szykiem i prostotą. Sama butelka nakłania do zakupu i do spróbowania tego trunku. Na dodatek rezydencja Dwór Sieraków istnieje naprawdę w podkrakowskiej miejscowości, zaledwie 20 kilometrów od Krakowa. Można ją naszym zdaniem porównać do luksusowych polskich wódek takich jak: wódka Chopin, czy  wódka Belvedere. Takich wódek nie pije się przy byle okazji. Stanowią one doskonały dodatek do wykwintnych obiadów czy kolacji.

Wódka Chopin, Belvedere, Kura

wódka KuraO wódce Chopin chyba słyszał już każdy i to nie raz. To jedna z najpopularniejszych polskich wódek dobrego gatunku. Podobnie jak wódka Belvedere, która jest jeszcze bardziej uznawana i rekomendowana przez kolekcjonerów i smakoszy. Przebojem na rynek ekskluzywnych wódek weszła wódka Kura. Trunek ten pochodzący z wielkopolskiej gorzelni, wytwarzany jest ze zboża najwyższej jakości. Dostępna jest również Kura Wiśniówka.

Wódka „Młody ziemniak”

Wódka Młody ZiemniakO tej gorzelni pisaliśmy poprzednio na naszym blogu. Produkcja wódki Młody Ziemniak odbywa się w miejscu, w którym wytwarzana jest wysoka jakościowo wódka Chopin. Miejscem tym jest gorzelnia Krzesk na Podlasiu.

Polska wódka na prezent?

Wszystkie wyżej wymienione wódki są wykwintnymi alkoholami, jednak w cenach dostępnych prawie na każdą kieszeń. Są one także świetnym materiałem na prezent.  Oczywiście również tego rodzaju alkohol możemy umieścić w proponowanych przez nas koszach prezentowych. W połączeniu z oryginalnymi produktami takimi jak czekolada, kawa czy herbata stworzą idealną całość.

Wchodząc na stronę Użytkownik akceptuje politykę prywatności, szczegółowo opisaną w Polityka prywatności

Administrator

Call Now Button
Facebook