Legend of Kremlin Premium

Legend of Kremlin Premium

Rosyjska wódka Legend of Kremlin Premium

3 września, poniedziałek, zaczynamy nowy rok szkolny. Jeśli rok szkolny to i lektury i my też chcielibyśmy Was odesłać do szczególnej i wyjątkowej lektury – Legend of Kremlin Premium!

Głównym bohaterem jest mnich Isidor, który żył w pierwszej połowie XV wieku. Swoje życie spędził  w klasztorze Chudov, gdzie obecnie rezyduje Kreml. Legenda głosi, że w 1430 roku odkrył dawno zapomniany manuskrypt, dzięki któremu stworzył unikatowy destylat, którego smak z każdym łykiem dostarcza doskonalszych doznań smakowych. Trunek stał się królewskim przysmakiem. Legenda Kremla utrzymała tajemną kompozycję i odtworzyła butelkę w tym samym szkle węglowym, używanym na rosyjskich dworach setki lat temu.

Zawartość to wódka ultra premium! Jest destylowana, aż pięć razy przy użyciu najwyższej jakości filtrów wykonanych z marmuru, srebra i platyny, które zapewniają niezrównaną czystość. Po pierwszym łyku, da się odczuć subtelne wejście przez wyraźne nuty z pieprzowymi aromatami. Trunek podnosi podniebienie tostowymi ziarnami zbóż i delikatnymi aromatami mineralnymi, o słodko-pikantnym finiszu. To od Was zależy w jakim czasie ją przeczytacie, ale krążą legendy, że książka tak wciąga, iż czyta się ją w jeden wieczór.

Niezależnie od tego, ile czasu jej poświęcicie, to na pewno skończy się Happy Endem.

Wódka ultra premium Legend of Kremlin Premium może wchodzić w skład zestawów zestawów upominkowych i koszy prezentowych.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

Wchodząc na stronę Użytkownik akceptuje politykę prywatności, szczegółowo opisaną w Polityka prywatności

Administrator

Call Now Button
Facebook