Laphroaig whisky

Laphroaig whisky

Laphroaig

Witajcie Mili w kolejny piękny wakacyjny poniedziałek. Dzisiaj międzynarodowy dzień Mańkuta (czyli: osób leworęcznych). Mamy dla Was ciekawostkę, bowiem jednym z najsłynniejszych Mańkutów jest Książę Karol – następca tronu brytyjskiego 👑.Wszystkiego najlepszego dla Księcia Karola oraz dla wszystkich wyjątkowych Leworęcznych. Ale… dlaczego piszemy o Księciu Karolu? Ponieważ jego ulubiona whisky to Laphroaig i tak się składa, że mamy w Whisky & Spirit House kilka wybornych propozycji Laphroaig’a. A jest to whisky z ciekawą historią.

Destylarnia Laphroaig

Laphroaig whiskyLaphroaig jest jedną z kilku destylarni, które cały czas słodują część swojego jęczmienia i suszą go nad palącym się torfem. W czasach prohibicji Laphoroaig był legalnie sprzedawany w USA. Co ciekawe, można było go kupić tylko w aptece, nie był sprzedawany w sklepach monopolowych. Stało się tak, ponieważ władze USA uznały, że whisky jest tak aromatyczna w swoim dymnym i szpitalnym smaku, że nikt nie będzie stosować jej jako alkoholu do upijania się. Potraktowano ją jako środek na trawienie.

Zapraszamy więc baaardzo serdecznie, bo prawidłowe trawienie, jak wszyscy wiemy, to sprawa niezwykle istotna! Nie można go lekceważyć! Laphroaig są rzeczywiście bardzo esencjonalne w smaku i zapachu i z całą pewnością są warte tego, by ich skosztować. Więcej informacji o produkowanych gatunkach znajdziecie na stronie destylarni.

Whisky Laphoroaig może być świetnym prezentem na każdą okazję! Zapraszamy do kontaktu

 

Wchodząc na stronę Użytkownik akceptuje politykę prywatności, szczegółowo opisaną w Polityka prywatności

Administrator

Call Now Button
Facebook