Idealny prezent na każdą okazję

Idealny prezent na każdą okazję

Prezent na każdą okazję.  

kosze prezentowe

Obdarowywanie ludzi prezentami jest jednym ze sposobów przedstawienia swoich uczuć wobec drugiej osoby. Przekazując komuś dobrze dobrany prezent, pokazujemy, że dana osoba ma dla nas jakieś znaczenie, chcemy jej za coś podziękować, pogratulować, lub czasami przeprosić. 

Chociaż najważniejsza jest treść którą chcemy drugiej osobie przekazać, dobór prezentu może mieć spore znaczenie w odbiorze. Przekazanie czegoś niezapomnianego, nietypowego i oryginalnego spowoduje, że nasz prezent zapadnie na długo w pamięci oraz pokaże, że włożyliśmy trochę wysiłku i pracy w znalezienie czegoś specjalnego, dzięki czemu odbiorca poczuje się wyjątkowy.

Alkohol na prezent nie jest złym pomysłem samym w sobie, prezentuje się dobrze oraz jest uniwersalny. Wino, wódka lub whisky na urodziny lub inną specjalną okazję to dosyć popularny prezent dla przyjaciela, szefa lub kogoś dla nas ważnego. Uważamy jednak, że są lepsze rozwiązania.

Dlatego też dobrze wiemy dlaczego warto pomyśleć o czymś niestandardowym. Chcemy zrobić to za Państwo, więc oferujemy szeroki wybór w pełni spersonalizowanych koszy prezentowych na każdą okazję. Produkty które mogą się w nich znaleźć wcale nie muszą być alkoholami.

Przede wszystkim unikalność i jakość

unikalny prezentWhisky & Spirit House różni się od klasycznych sklepów. Sprzedajemy produkty oryginalne, produkowane głównie lokalnie oraz na niewielką skalę. Znamy się z wieloma niewielkimi producentami i sprowadzamy ich wyroby. Dzięki temu w Państwa koszach prezentowych możemy umieścić lokalne trufle z Piemontu czy oliwy z Hiszpanii. Kolekcjonujemy oraz sprowadzamy na zamówienie najlepsze produkty z Europy zachodniej.

W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć między innymi wyborne słodycze, luksusowe alkohole, egzotyczne przyprawy, wyśmienite herbaty i kawy oraz smaczne produkty konserwowe. Nasi klienci mogą zażyczyć sobie wiele unikalnych wyrobów, a my zawsze służymy radą. Pomożemy stworzyć idealny zestaw, świetnie spełniający rolę prezentu.

Prezent jeszcze bardziej personalny.

prezent na świętaDzięki długiej i przyjaznej współpracy z lokalnymi producentami, oraz importowi bezpośrednio od nich, możemy dla naszego klienta zamówić produkty bez etykiet. Te mogą zostać zastąpione etykietami według Państwa życzenia. Na etykiecie, oprócz składu może pojawić się chociażby logo firmy lub dedykacja. W ten sposób, możesz być pewien, że odbiorca doceni ilość włożonej w prezent pracy.

Po większą ilość informacji zapraszamy do osobistego kontaktu. Część zamówień może być trudna w realizacji, ponieważ staramy się zamówić produkty najlepszej jakości oraz dokładnie te, o które prosi nas Klient. Jeśli mają Państwo specjalne życzenia co do prezentu na święta, proponujemy skontaktować się z nami już teraz. Wrześniowe zamówienia będą brane pod uwagę priorytetowo. Radzimy pomyśleć o prezentach zanim zacznie się szał kupowania, a na pewno zdążymy zrealizować Państwa zamówienie. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę koszy prezentowych.

Zapraszamy do Whisky & Spirit House w Katowicach!

Zobacz naszą ofertę koszy prezentowych!

 

Wchodząc na stronę Użytkownik akceptuje politykę prywatności, szczegółowo opisaną w Polityka prywatności

Administrator

Call Now Button
Facebook