„Русский шик” czyli krótka historia wódki rosyjskich oligarchów cz. 2

Ekskluzywna wódka – „Русский шик” („Rosyjski szyk”)

Ekskluzywna wódka KatowiceEkskluzywna wódka specjalna „Rosyjski szyk” jest produkowana w zakładzie znajdującym się w ekologicznie czystym regionie Syberii, gdzie w promieniu 200 km nie ma żadnych przedsiębiorstw przemysłowych, dlatego jest to absolutnie czysty produkt. Wódka ta łączy tradycje produkcji „wina chlebowego” i najnowsze technologie. Wyborowe zboże i specjalne naturalne dodatki, łagodność i niepowtarzalny smak oraz krystalicznie czysta woda i talent syberyjskich gorzelników – ukryte został w wykwintnej butelce.

Oryginalny przepis na tą ekskluzywną rosyjską wódkę zawiera miedzy innymi:

  • wysokiej jakości zbożowy słodowy alkohol „Luks” wyprodukowany przez syberyjskich producentów,
  • krystalicznie czystą marińską wodę artezyjską,
  • syberyjski miód,
  • alkohol wyprodukowany na darach tajgi (orzeszkach cedrowych).

„Rosyjski szyk” to ekskluzywny alkohol najwyższej jakości zawarty w idealnym kształcie prostokątnej i masywnej butelki. Etykieta i kontr etykieta wykonane zostały ręcznie ze szlachetnych metali. Grawerowanie ramki dodaje szyku i podkreśla wytworność i wyjątkowość produktu.

Ta rosyjska wódka została wysoko oceniona podczas konkursów przez wymagających konsumentów. Została wyróżniona miedzy innymi:

  • 4 Grand Prix „Gwiazda Prodexpo” – najwyższa nagroda międzynarodowego konkursu degustacyjnego;
  • Złotym medalem „Prodexpo” w kategorii „Produkt innowacyjny”’;
  • 7 innymi złotymi medalami uznanych konkursów degustacyjnych;
  • 2 srebrnymi medalami;
  • Dyplom zwycięzcy konkursu regionalnego „Najlepsza marka Kuzbassa”.

Uznanie, wysokie oceny, liczne nagrody prestiżowych targów i konkursów zainspirowały specjalistów do stworzenia kolejnych linii produktowych tej marki.

dobra wódka

„Русский шик LUXURY”

Luksusowy produkt, który wygląda odpowiednio: lakoniczna czarna zabarwiona butelka, wykwintna etykieta z srebrnym wzorem, stylowa, stalowa nakrętka. Przepis nowego alkoholu zawiera infuzję czerwonego korzenia, orzeszków cedrowych i miodu. Czerwony korzeń (siekiernica) jest znany z tego, że jest dobry dla zdrowia zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ma stymulujący i wzmacniający wpływ na układ krążenia i układ nerwowy. Orzeszki cedrowe i miód zawierają pełny kompleks witamin i substancji niezbędnych dla organizmu człowieka. „Русский шик LUXURY” to po prosty luksus zarówno w smaku jak i wyglądzie.

„Русский шик ROYAL”

Podczas syberyjskich mrozów ogrzać, stworzyć ciepłą atmosferę i polepszyć humor pomoże ta ekskluzywna wódka. Butelka, luksusowa etykieta ze złotą ligaturą sprawiają, że jest to prawdziwie carski prezent. W skład tej wódki wchodzą infuzje cytryny i dzikiej róży. Duża zawartość witaminy C poprawia humor i działa uspokajająco i wzmacniająco. Jagody dzikiej róży w starożytnej Rosji były symbolem wiecznej miłości. „Русский шик ROYAL” to wódka na specjalne okazje.

Czemu akurat piszemy o tej ekskluzywnej rosyjskiej wódce?

alkohol na prezentMarka „Русский шик LUXURY” idealnie pasuje do sprzedawanej przez nas gatunkowej wódki klasy premium. Posiadanie tej wódki w domowym czy firmowym barku, świadczy o stylu, guście i zamożności osoby, która spożywa ten trunek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że konsument takich alkoholi jest wymagający i docenia zarówno wygląd, walory smakowe jak i ich skład. Wódka ta, to również oryginalny prezent, korona każdej kolekcji alkoholi, wskaźnik statusu i dobrego gustu. Za marką „Русский шик” stoją tradycje, historia i osoby, które wybierają właśnie tą wódkę.

Nasza przygoda z tą marką zaczęła się stosunkowo niedawno. Na specjalne zamówienie sprowadziliśmy tą ekskluzywną rosyjską wódkę na urodziny organizowane w Hotelu Arłamów dla znanej rosyjsko – polskiej Spółki. Kilka butelek przeznaczyliśmy na własne specjalne degustacje, które wśród naszych Klientów tylko potwierdziły jej wyjątkowe walory smakowe. Jeżeli szukacie Państwo dobrej wódki lub prezentu na specjalną okazję zapraszamy do kontaktu.

Oczywiście i w polskiej tradycji gorzelnictwa znajdziemy takie perełki. Bez wątpienia jedną z nich jest legendarna wódka Starka, o której napiszemy następnym razem, a której kilka gatunków możecie kupić lub zamówić w Whisky & Spirit House.

Zapraszamy do przeczytania cz. 1 artykułu o tej wyjątkowej rosyjskiej wódce.

 

 

Wchodząc na stronę Użytkownik akceptuje politykę prywatności, szczegółowo opisaną w Polityka prywatności

Administrator

Call Now Button
Facebook