Dzień TIRów – ciężarówka Marquis de Villard VSOP

Dzień TIRów – ciężarówka Marquis de Villard VSOP

Brandy Marquis de Villard VSOP

Witajcie Mobilki i nie tylko! Uwaga… dzisiaj Dzień TIRa! I my też pamiętamy o dzielnych kierowcach TIRów, dzięki którym mamy co jeść i pić. I mamy coś wyjątkowego na dzisiejszą okazję. Mamy TIRa!!!

Prezentowany model ciężarówki to Marquis de Villard VSOP.  Jednostka jest napędzana wyjątkowym, bezołowiowym i w pełni organicznym paliwem dość dobrze przyswajalnym przez Homo Sapiens. Nośnikiem energii jest unikatowa brandy, która jest zbierana ręcznie ze specjalnie wyselekcjonowanych gron z Francji. Destylat leżakuje minimum rok w beczkach z dębu Limousin, dzięki czemu nabiera szlachetnego złotego koloru, któremu towarzyszy unikalna woń.

Trunek ma intensywne aromaty duszonych jabłek i wanilii. W ustach ukazuje pełną rozmaitość smaków karmelu i dębiny, w kompozycji z gruszką, gorzką czekoladą oraz syropem klonowym. Aby kierować tym wyjątkowym modelem nie trzeba posiadać prawa jazdy typu C, ani żadnych innych szkoleń!

Ps. Pamiętajcie, żeby nie wsiadać za kierownicę po alkoholu !!!

A jeśli macie ochotę spróbować „takiej przejażdżki” to serdecznie zapraszamy do naszego Salonu przy Plebiscytowej 13 w Katowicach. Nasz TIR to również idealny prezent. Prowadzisz firmę transportową, salon samochodowy – chcesz zrobić swoim pracownikom i kontrahentom unikalny prezent? Zapraszamy do kontaktu!

Szerokości Mili 

Wchodząc na stronę Użytkownik akceptuje politykę prywatności, szczegółowo opisaną w Polityka prywatności

Administrator

Call Now Button
Facebook