Prezenty

Alkohol na prezent i nie tylko…

alkohol na prezent

 

Alkohol na prezent? Czemu nie. W połączeniu z innymi produktami jest idealnym rozwiązaniem dla każdego.  U nas znajdziesz whisky, wina, piwa oraz wódki na każdą, nawet najbardziej wyszukaną okazję. Oferujemy bogaty wybór koszy prezentowych, zawierających wyśmienite artykuły spożywcze pochodzące bezpośrednio od regionalnych producentów z Toskanii i Piemontu. Nasze kosze prezentowe można zamówić zarówno na imprezy prywatne jak i wydarzenia świąteczne. Są one świetnym sposobem na przeprosiny jak i podziękowania. Gwarantujemy jakość oraz unikalność naszych prezentów. 

Dla początkujących i wiernych miłośników

W naszym salonie ekskluzywnych alkoholi znajdziesz alkohol na prezent, który zachwyci każdego miłośnika wybornego alkoholu. Stawiamy na produkty regionalne, unikatowe oraz niedostępne w szerokiej dystrybucji. Posiadamy wódki i nalewki naturalne z małych destylarni nie tylko z Polski, ale też z różnych zakątków świata.

Unikalność przede wszystkim

alkohol prezentChcemy, żeby nasze kosze prezentowe były niezapomniane, dlatego też oferujemy nietypowe alkohole, wyróżniające się na tle innych, jak na przykład Ole Smoky – nietypowe Tennessee Moonshine Whiskey w słoikach. Każda jest na swój sposób inna i oferuje unikalne doznania smakowe, zapachowe jak i wzrokowe. Oczywiście zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu innych alkoholi (w szczególności Single Malt). W bieżącym roku rozszerzyliśmy ofertę wódek premium. Są to zarówno wódki czyste jak i smakowe. W szczególności polecamy luksusowe rosyjskie wódki klasy Premium.

Święta coraz bliżej…

Jeśli jeszcze nie wpadłeś pomysł, co możesz kupić swojemu najbliższemu na święta, pomyśl o naszej ofercie! Dobór naszych alkoholi zadowoli zarówno osoby preferujące lżejsze jak i mocniejsze trunki. Kosze upominkowe przygotowujemy przez cały rok. W ich skład wchodzą różnorodne produkty. Ich wspólną cechą jest jakość!

Dla osób zamawiających kosze świąteczne już we wrześniu, umożliwiamy jeszcze większą personalizację produktów – nawet niestandardowe etykiety, więcej we wpisie o prezentach!

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prezentową, lub chcesz zadać jakieś pytania,  skontaktuj się z nami! Zapraszamy do sprawdzenia całości naszego asortymentu w naszym lokalu!

 
Facebook